Özel Maslak Cerrahi Tıp Merkezi

Your Health is Entrusted to Us...

Surgical Medical Centre

About Us

MASLAK Surgical Medical Centre

Maslak Surgical Medical Centre, which was established at the beginning of 2023 with the initiative of health professionals who have worked successfully in all levels of the sector for many years, continues its activities in 2 different locations in Istanbul with the basic principle and mission of “Your health is entrusted to us“.

Surgical Medical Centre, with its specialist physicians, experienced medical staff, world-class technological equipment, Internal Medicine, Internal Medicine, General Surgery, Urology, Plastic Surgery, Hair Transplantation, Gynecology and Obstetrics, Otorhinolaryngology, Psychologist, Dietician and Emergency Service. provides service with a multidisciplinary approach and boutique service approach in each of its branches.

Surgical Medical Centre, which makes a difference with the central location of its hospital locations, uses the basic principles it adopts, and its scientific and patient-oriented approach that constantly updates itself, for the continuation of the quality of the lives of domestic and foreign patients.

CONTACT US

Call Center

0850 350 50 50

WhatsApp

0 545 636 06 36

LET'S CALL YOU

Our Medical Units

Our Doctor Staff

Op. Dr. Veysel KIRCA

General Surgery Specialist Head Physician

Op. Dr. İskender ÖZALP

Anesthesia and Reanimation Specialist

Slice-1-1-4.png
Uzm. Dr. Özgür OKUTURLAR

Internal Medicine Specialist

CONTACT US

Call Center

0850 350 50 50

WhatsApp

0 545 636 06 36

LET'S CALL YOU

YOUR HEALTH IS ENTRUSTED TO US

Multidisciplinary Approach
World Class Equipment
VIP Service
Expert Medical Staff
Onur Topçu
Onur Topçu
2023-05-31
Diş polikliniği Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz temiz ve güler yüzlü personeli ile hastalarına yardımcı olan bir hastane.Didem hanım işinin ehli bir hekim ayrıca Deniz hanıma anlayışı ilgi alakası içim ayrıca teşekkür ederim:)
Ayşe Dikmen
Ayşe Dikmen
2023-05-15
Kadın doğum doktoru çok ilgili ve bilgili teşekkür ederim
Ataman Fedai
Ataman Fedai
2022-12-11
Dun aksam saat 2 civarinda gittim. 4-5 saattir gecmeyen atesimden dolayi serum baglandi ve 45 dakika icinde tekrardan kendime geldim. O saatte olmasina ragmen cok guzel ilgilenildi. Cok tesekkur ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
Volkan Bilgin
Volkan Bilgin
2022-09-06
Diş bölümünde Didem Hanım ve Deniz Hanım işinin ehli insanlar ve oldukça yardımseverler. Kendilerine teşekkür ederiz, ailecek diş tedavilerimizde oldukça memnun kaldık.
Tuncay KÜÇÜKHÜSEYİNOĞLU
Tuncay KÜÇÜKHÜSEYİNOĞLU
2022-07-25
Diş ile ilgili rahatsızlıklarda tercih ettiğim bi kurum,diş doktoru Didem hanım doğru tanı ve çözüm odaklı tedavi uygulayan bir hekim.